Doporučujeme
Bankovní půjčky

Spolehlivé bankovní půjčky pro každého do 24 hodin.

OVB Allfinanz
Chcete si otevřít nejvýhodnější spořící účet? Odborní finanční poradci z OVB vám s výběrem spořícího účtu pomohou.

PostHeaderIcon Víte, proč si sjednat povinné ručení online?

Máte v plánu sjednat si povinné ručení? Pokud ano, můžete tak učinit i online. Pokud vás zajímá, proč se vydat právě touto cestou, společně se podíváme na odpověď. V první řadě rozhodně zaujme celková pohodlnost. Nemusíte nikam chodit, jelikož zůstat můžete v pohodlí domova, stejně jako kdekoliv jinde. Jediné, co budete potřebovat, je připojení k internetu a dále počítač, tablet, nebo třeba také chytrý mobilní telefon. To ke sjednání povinného ručení online plně stačí.

Přečtěte si také: Bojíte se sjednat si povinné ručení online? Nemusíte

Budete mít pojistku podle vašich představ

Pokud si sjednáváte povinné ručení třeba na pobočce, nebo přímo u prodejce automobilů, může to být spojeno s jedním hlavním problémem. A tím je, že můžete být tlačeni do zcela jiného produktu, než chcete a než potřebujete. Když se ale rozhodnete sjednat si povinné ručení online, máte jistotu toho, že si vše nastavíte přesně tak, jak sami potřebujete. A to třeba s ohledem na to, co vše bude pojistka obsahovat, nebo také s ohledem na to, jaká výše pojistného krytí je vám k dispozici. Zkrátka a jednoduše máte vše ve svých rukách. Můžete si tedy zvolit třeba zcela obyčejný základ, stejně jako variantu s vysokými limity, nebo variantu, kde bude dostupná i řada doplňkových služeb, jako jsou různé asistence. Pro porovnání produktů slouží povinné ručení kalkulačka.

Ušetříte nemalé peníze

Co dále nesmíme opomíjet, to je také jistota toho, že lze ušetřit i nemalé peníze. Když si sjednáváte povinné ručení online, máte jistotu, že si budete moci porovnat jednotlivé pojišťovny, které aktuálně na našem trhu jsou. Díky tomu během pár okamžiků zjistíte, která je tou cenově nejvýhodnější, která na trhu vůbec existuje. Díky tomu ušetříte. A to často i několik tisíc korun. Samozřejmostí je, že takové porovnání a sjednání lze uskutečnit ve chvíli, kdy chcete novou pojistku, tak i ve chvíli, kdy je vaším cílem pouze změnit aktuální pojišťovnu za jinou.

Přečtěte si také: Jak zrušit povinné ručení?

Komentáře uzavřeny.