Doporučujeme
Bankovní půjčky

Spolehlivé bankovní půjčky pro každého do 24 hodin.

OVB Allfinanz
Chcete si otevřít nejvýhodnější spořící účet? Odborní finanční poradci z OVB vám s výběrem spořícího účtu pomohou.

PostHeaderIcon V čem tkví výhody Tommy Stachi půjčky

Když se člověk ocitne ve finanční tísni, hledá logicky nejefektivnější způsob, který by mu pomohl se z ní dostat. Nasnadě jsou zejména kvalitní úvěry poskytované jak bankovními domy, tak i nebankovními společnostmi. Zatímco u bank se setkáváme s poměrně dlouhými čekacími dobami a velmi přísnými podmínkami poskytnutí úvěru, rychlé půjčky online od nebankovních poskytovatelů dokážou doslova divy a peníze můžete mít na účtu ihned. My se soustředíme na Tommy Stachi půjčku, která patří mezi nejznámější a nejoblíbenější svého druhu.

Získáte až 150 000 korun bez zajištění

První devízou, již tato rychlá půjčka nabízí, je možnost získání až 150 000 korun, a to bez jakéhokoli zajištění. Finanční minimum, které si může žadatel odnést, činí 5 000 korun. Od celkové výše poskytované částky se pochopitelně přesně odvíjí i doba splatnosti. Ta je v základu stanovena od 12 do 30 měsíců. Individuálně je stanoven splátkový kalendář a klient vrací peníze po předem jasně smluvených částkách.

Od počátku víte, na čem jste

Mnohé nebankovní úvěry jsou minimálně transparentní a člověk tak po určité době a mnohdy i na počátku vůbec neví, kolik peněz přeplatí a jak na tom vlastně bude v průběhu splatnosti. Tommy Stachi je půjčka bez ručení, která se vám dokáže přizpůsobit, a ihned na počátku si budete moci pohodlně na webu poskytovatele ověřit, jaké budou poplatky a co všechno musíte splňovat, abyste na úvěr dosáhli.

Minimální záruky

Banky a i některé nebankovní subjekty nepůjčí každému! Tento fakt je neoddiskutovatelný a spousta lidí, kteří již dluží anebo nemají dostatečný pravidelný příjem, odchází s nepořízenou. Tommy Stachi je půjčka bez registru, takže zprostředkovatel nebude nahlížet do žádného z registrů dlužníků, které dnes existují. Půjčit si tedy mohu i stávající dlužníci.

Co vše Tommy Stachi nabídne?

Pro přehlednost uvádíme v odrážkách shrnutí hlavních výhod zmiňovaného úvěru.

– je maximálně transparentní
– nabídne až 150 000 korun
– obejde se bez registru
– až do 150 000 je bez zajištění
– splácet lze až 30 měsíců

Komentáře uzavřeny.