Doporučujeme
Bankovní půjčky

Spolehlivé bankovní půjčky pro každého do 24 hodin.

OVB Allfinanz
Chcete si otevřít nejvýhodnější spořící účet? Odborní finanční poradci z OVB vám s výběrem spořícího účtu pomohou.

PostHeaderIcon Praha City Center: Moderní kanceláře nabízející spousty služeb

KancelářePodnikání je nejen v současnosti otázkou prestiže, možností, a především reklamy spojené s celou marketingovou strategií firmy. Jestliže se i vy rozhodujete, že vaše podnikatelské záměry zrealizujete, anebo své momentální podnikání povýšíte o několik levelů, měli byste si pořídit sídlo firmy na nějaké prestižní adrese. Výbornou volbou je pochopitelně Praha, konkrétně moderní kancelářská budova Praha City Center, kterou si představíme podrobněji.

Moderní kanceláře v srdci Prahy

Velkou výhodou sídla vaší společnosti bude zejména to, že moderní kanceláře Praha City Center se nacházejí v centru hlavního města a vyznačují se tak vynikající dostupností. Prestižní adresa na Praze 1 hovoří také za své. Vybrat si budete moci z mnoha různých kanceláří o rozloze začínající na 150 m2. Samozřejmostí je u těchto kancelářských prostor i celkem 291 parkovacích míst. Pohodlně se sem dostanete ale taktéž prostřednictvím MHD. Budova nabízí také prostornou terasu, kde můžete posedět třeba s obchodními partnery či se spolupracovníky.

Skvělé služby nájemcům

Rozhodujete-li se právě pro pronájem kanceláře Praha 1, určitě vás ve vašem úmyslu utvrdí i spousty služeb, jež vám mohou být poskytnuty. Začít můžeme například půjčovnou elektromobilů a možností dobíjení těchto vozů. Dbát musíte i na svůj vzhled, což ale nebude až tak neřešitelný problém. Stačí pouze navštívit kosmetický salón Babor Beauty Spa či kadeřnictví v podobě Salonu Vogue. Vynikající je i fakt, že zde sídlí pobočka spediční služby DHL. Samozřejmostí budou ale i mnohé další služby. Důležitou roli bude hrát zejména bankovnictví. Pobočka mBank je přímo v budově. Zapomenout nemůžeme ani na finanční poradenství Broker Consulting. Služeb je zkrátka hodně a budete mít všechny přímo po ruce. Vaše podnikání tak bude mnohem snazší.

Komentáře uzavřeny.