Doporučujeme
Bankovní půjčky

Spolehlivé bankovní půjčky pro každého do 24 hodin.

OVB Allfinanz
Chcete si otevřít nejvýhodnější spořící účet? Odborní finanční poradci z OVB vám s výběrem spořícího účtu pomohou.

PostHeaderIcon Online kalkulačka na oddlužení

Pryč s dluhyMáte už tak velké množství dluhů, že je nedokážete splácet a začínáte se bát návštěvy exekutora? Pokud ano, určitě je zapotřebí s touto zdánlivě bezvýchodnou situací něco dělat. Většinou je jediným účinným nástrojem vyhlášení osobního bankrotu. Tato zákonem daná možnost vás může zbavit strachu, nicméně je třeba ji řešit velmi obezřetně, aby byl průběh oddlužení co možná nejhladší. V následujících řádcích se soustředíme na kalkulačku a průběh osobního bankrotu.

Splnění podmínek osobního bankrotu

Zákon hovoří jasně o faktu, že oddlužení fyzické osoby nabízí možnost odpuštění až 70 % všech nezajištěných závazků v případě, že budete řádně splácet po dobu minimálně 5 let soudem stanovenou sumu. Jak ale poznáte, že jste pro vyhlášení osobního bankrotu vhodným kandidátem? Jednoduše! Pomůže vám kalkulačka oddlužení!

Co dokáže kalkulačka oddlužení

Většina lidí si není jista, zdali jejich momentální finanční situace skutečně vyžaduje vyhlášení osobního bankrotu. Online kalkulačka oddlužení ukazuje, zdali jste skutečně schopni z dluhu splatit stanovených 30%. Pokud ano, můžete se pro institut oddlužení fyzické osoby obrátit. V opačném případě ale také nejste ztraceni, jelikož máte možnost kontaktovat společnost Pryč s dluhy, která vám pomůže.

Průběh oddlužení

Po vyhlášení a odsouhlasení osobního bankrotu dochází k tomu, že spolupracujete pouze s vaším insolvenčním správcem, který vám pomůže celou situaci zvládnout. Jeho úloha spočívá především v zasílání pravidelných splátek věřitelům. Vy platíte peníze pouze jemu a nehrozí vám ani exekuce ani vymáhání pohledávek přímo ze strany některého z věřitelů. Insolvenční správce je také osobou, která prozkoumá veškeré pohledávky a určí, zdali jsou oprávněné, či nikoliv. Vy tak i díky inovativnímu nástroji, kterým je kalkulačka oddlužení manželů budete mít jistotu, že se ubráníte exekucím.

Komentáře uzavřeny.